Mesaj gönder
Ana sayfa

Nanjing Sonny Imp& Exp Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Nanjing Sonny Imp & Exp Co., Ltd, Nanjing bölgesindeki oyuncak fabrikası ittifakının önemli bir üyesi.

 

Peluş oyuncaklar, peluş sırt çantaları, animasyonlu oyuncaklar, anahtarlıklar ve diğer peluş aksesuarların imalatında uzmanlaştık. Oyuncak modasında her zaman ön saflardayız.

 

Fabrikamız BSCI, SEDEX, Walmart, Target, Sedex, Coca-Cola, ICTI, FAMA ve benzeri gibi birçok denetime sahiptir.

 

15 yıldır Avrupa, ABD'de siz değerli müşterilerimizle istikrarımızı koruduk.Uluslararası pazar deneyimi, bu sektörde neden, ne ve nasıl olduğunu bilmemizi sağlıyor.

 

Daha fazla müşteriye hizmet vermek için yeni pazarlar keşfediyoruz.

 

Yeni ürünler sunuyoruz ve müşterilerin isteği veya müşterilerden numuneler oluşturuyoruz.

 

OEM de açığız.

 

 

Oyuncaklar, çocukların dış dünyayı algılayışları olup, en çok gelişen ideallerini ve özlemlerini ortaya çıkarır.Sonny, dünya çocuklarına hayallerindeki kanatları ver.

2012 yılında Sonny Nanjing'de kuruldu.Peluş oyuncak, peluş sırt çantası, animasyonlu peluş oyuncak ve her türlü hafif endüstriyel ürün ihracatına odaklandık.Müşterimizin ihtiyacına iyi uyan ürünleri bulmaya çalışıyoruz.Müşteriler için özel ürünler ve hizmetler.Müşterilerin yüksek talebi bizim motivasyonumuzdur.

Sonny her zaman oyuncak modasının ön saflarında yer alır.Keşfetmek, öğrenmek.Ve yeni kumaşlar ve yeni stiller geliştirmek.Yaratıcı planlama ve numune hazırlama ile başlıyoruz.Profesyonel tasarım yaklaşımına bağlı kalarak, yeni ürünlerin gelişimini tartışmak için haftalık toplantılar yapıyoruz.Her yıl Almanya, Fransa, Japonya, ABD ve benzeri ülkelerdeki pazarı araştırmaya devam ediyoruz, yeni modaların yayınlanmasına katılıyoruz.Çekirdek teknolojinin, özgün yaratıcı fikirlerin geliştirilmesine önem veriyor ve fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz.

Daha iyi olmak ve ötesine geçmek için açız.Mükemmel olmayan detaylar için tekrar tekrar örnekleme, overtuning ve revize yapıyoruz.Oyuncak güvenliği yasa ve yönetmeliklerinin değişikliklerine her zaman dikkat ediyoruz ve farklı oyuncak ihracat pazarlarının farklı güvenlik standartlarına göre çeşitli güvenlik risklerinden kaçınmak için tasarım sürecindeki detayları ele alıyoruz.Üretim tesislerimiz ve tedarikçilerimiz tam denetime sahiptir.Fabrikamız 100'den fazla çalışana sahiptir ve artan müşteri talebini karşılamak için üretim kapasitesi genişlemektedir.

Sonny'nin ekibi bir aile gibidir, sıcak ve sevgi dolu.Zengin ve renkli çeşitli ekip oluşturma projelerimiz var.Sevgiden ilham alan çalışanlar, kariyerlerinde hızla ilerleyerek, mutlu hissederek büyürler.Çalışma ortamımızda herkes kendini geliştirmeye çalışır.

Dünyanın çevresini korumak için bir şeyler yapmak bizim sorumluluğumuz ve taahhüdümüzdür.Enerji ve su tasarrufu yaparak, ofis kağıtlarını geri dönüştürerek ve ürün ambalajını ve ayrıca yeşil seyahati iyileştirerek çevresel ayak izimizi büyük ölçüde azaltıyoruz.Daha kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz ve sosyal sorumluluk ve adil iş yapma ilkelerine uygun olarak malzeme temini ve üretim konusunda endişeliyiz.Sadece çalışanların daha iyi bir gelecek yaratmasına yardımcı olduğu için değil, aynı zamanda gezegenin iklimini de koruduğu için.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2012 yılında Sonny Nanjing'de kuruldu.

 

Peluş oyuncak, peluş sırt çantası, animasyonlu peluş oyuncak ve her türlü hafif endüstriyel ürün ihracatına odaklandık.

 

Müşterimizin ihtiyacına iyi uyan ürünleri bulmaya çalışıyoruz.

 

Müşteriler için özel ürünler ve hizmetler.Müşterilerin yüksek talebi bizim motivasyonumuzdur.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : oğlum

Yıllık satış : 1000000.00-2000000.00

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. Sertifikalar Çin Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. Sertifikalar Çin Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. Sertifikalar Çin Nanjing Sonny Imp&amp; Exp Co., Ltd. Sertifikalar